AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Spot Armatür Beyaz Işık 6500k
Marka : ACK
İndirim Oranı : %60 İndirim
Stok Miktarı : 0
ADET
Artır Azalt
AD36-01330 Ack 30 W Cob Led Salyangoz Spot Beyaz Işık
Gerilim: 220 Volt
Güç: 36 Watt
Işık Akısı: 4150 Lümen
Renk Isısı: Beyaz Işık 6500 Kelvin
Kesim Ölçüsü: 145 mm
Aydınlatma Açısı: 24-45 Derece
Gövde Rengi: Beyaz
Kesim Çapı: 120 mm
Dış Çapı: 165 mm
Bu ürün Vega Sanal Mağaza ile listelenmiştir
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
Etiketler
AD36-01330, AD36-01330 Ack, AD36-01330 Ack 36, AD36-01330 Ack 36 W, AD36-01330 Ack 36 W Led, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Spot, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Spot Armatür, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Spot Armatür Beyaz, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Spot Armatür Beyaz Işık, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Spot Armatür Beyaz Işık 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Spot Armatür Beyaz 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Spot Armatür Işık, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Spot Armatür Işık 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Spot Armatür 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Spot Beyaz, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Spot Beyaz Işık, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Spot Beyaz Işık 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Spot Beyaz 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Spot Işık, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Spot Işık 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Spot 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Armatür, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Armatür Beyaz, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Armatür Beyaz Işık, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Armatür Beyaz Işık 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Armatür Beyaz 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Armatür Işık, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Armatür Işık 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Armatür 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Beyaz, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Beyaz Işık, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Beyaz Işık 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Beyaz 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Işık, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz Işık 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Salyangoz 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Spot, AD36-01330 Ack 36 W Led Spot Armatür, AD36-01330 Ack 36 W Led Spot Armatür Beyaz, AD36-01330 Ack 36 W Led Spot Armatür Beyaz Işık, AD36-01330 Ack 36 W Led Spot Armatür Beyaz Işık 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Spot Armatür Beyaz 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Spot Armatür Işık, AD36-01330 Ack 36 W Led Spot Armatür Işık 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Spot Armatür 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Spot Beyaz, AD36-01330 Ack 36 W Led Spot Beyaz Işık, AD36-01330 Ack 36 W Led Spot Beyaz Işık 6500k, AD36-01330 Ack 36 W Led Spot Beyaz 6500k,