ÇİMEN ELEKTRİK

Çimen Otomasyon Elektrik Ve Elektronik SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 2000 yılından günümüze, elektrik ve aydınlatma sektöründe faaliyet göstermektedir. Elektrik Ve ElektronikAlanında Deneyimli Personeli İle faaliyette bulunan, modern pazarlama aktivitelerinin tüm unsurlarını bünyesinde toplamaktadır.

Kalite Anlayışımız

      Güvenli, kaliteli ve ekonomik ürün yelpazesini daha da geliştirerek, yenilikçi ve küresel trendlere uygun özgün tasarımlar ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektöründe lider , ülkemizin gelişmesinde pay sahibi olmaktır.

Başarının tecrübe, çok çalışma, teknolojiye yatırım, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olup, bunu şirketimizin hayat felsefesi olarak benimsedik.

 Yenilikçi küresel trendlerle örtüşen, özgün ve kendi piyasa ölçütlerinde en kaliteli ve ekonomik ürünleri müşterilerine sunarak, faaliyet alanında değer yaratan, üreten ve tercih edilen iş ortağı olarak bulunduğumuz noktada kalıcı olmaktır.

Vizyon

Değişen Teknoloji içerisinde yenilikçi entegre çözümler üreterek tercih edilen öncü kurum olmak.

Şirket Değerleri

İnsana Değer VerenKarşılıklı açık iletişim ve güvene dayalı samimi bir aile ortamı yaratan, çalışanlarının, müşterilerinin ve tüm paydaşlarının sınırlarına özen gösteren, saygıyla yaklaşan, bireysel ve toplumsal değerlere önem veren, farklılıkları benimseyen,

360 derece EtikTemelinde adalet ve hakkaniyet esasıyla iş yapma şeklini benimsemiş ve bu anlayışla iç ve dış müşterilere hizmet sağlayan,

Sürekli GelişimOrganizasyonel gelişim kadar bireysel gelişime de önem veren, çalışanlarının sürekli kendini geliştirmesine olanak tanıyan bir çalışma ortamı yaratan; iş yapış şekillerinin sürekli gelişip, değişmesine yönelik eğitimlerle yeni deneyimlere fırsat tanıyan; akıllı, öğrenen organizasyon modeli,

Yenilikçi ve Teknoloji OdaklıOrijinal fikirlerin önemini kavramış, fark yaratan bireysel katkıyı önemseyen, bilişim teknolojilerini iş yapı şekillerinin ayrılmaz bir parçası olarak benimsemiş güncel ve ilerici bakış açısıyla optimum faydaya odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden,

Çevreye DuyarlıÇevreye duyarlı sistemleri iş yapış şekillerimize adapte ederek ekolojik dengelerin sürdürülebilirliğine katkıda bulunan.

 

 

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran Çimen Elektrik; sektöründe dünyanın ve Türkiye’nin en iyi markalarının distribütörü olarak Türkiye’nin güçlü satış organizasyonu firmalarından biridir.

 


/*whatsaap*/
Çerez Kullanımı