SATIŞ SONRASI BİLGİLENDİRME
Satış Sonra Servis

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ürün ve ürünleri teslim alırken kutusunda veya kendisinde herhangi bir hasar varsa lütfen "KARGO HASAR TUTANAĞI" tutturunuz. Tutanaksız ürünlerin iadeleri kabul edilemez.

İade ve değişim işlemi yapmadan önce lütfen iletişime geçiniz. Ürün ve ürünlerin, paketlerinin zarar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu hasar görmemiş olması gerekmektedir. Ürün ve ürünlerin tüm aksesuarlarının, orijinal kutusunu ve faturasını kargoda zarar görmeyecek şekilde paketleyerek geri göndermenizi rica ederiz. İade esnasında kargoda hasar gören ürün ve ürünlerin iadeleri kabul edilemez.

Değerli müşterilerimiz;

Lütfen almak istediğiniz ürün konusunda gerekli araştırmalarınız ve değerlendirmelerinizi iyi yapınız. Hatalı ürün siparişi, kargodan hasarlı ürün teslim alınışı, ben bunu aldım ama tipini beğenmedim-büyük veya küçük geldi Rengini Yanlış Setim vs. gibi bahaneler ile bizim emeğimizi ve zamanımızı özenle hazırladığımız kargolarımızın boşa gitmemesi konusunda sizden hassasiyet bekliyoruz. Bizler burada sizlere 7-24 ürün desteği vererek emek, zaman ve karlarımızdan büyük fedakârlık vererek isteğiniz ne olursa evinize veya işyerinize hizmet vermeye devam edebilmemiz için karşılıklı hoşgörü ve anlayış içerisinde olmamız gerekmekte ama yukarıda belirttiğimiz gibi siz değerli müşterilerden hassasiyet rica ediyoruz.

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

cimenelektrik.com dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanızdaki adresimize anlaşmalı olduğumuz kargolar veya teslim aldığınız kargo ile kargosunu ödeyerek Kümbet Mah. Hacı Esat Efendi Cad. No:19/A Elbistan-Kahramanmaraş /Türkiye adresine göndermeniz yeterli olacaktır.

cimenelektrik.com dan yapmış olduğunuz ürünlerin beğenmedim ölçüleri uymadı veya vaz geçtim gibi sebepler de iade veya değişim kargoları müşteriye aittir.

Ancak E fatura mükellefi olduğumuz için iadelerde 7 günü geçen ürünlerde tarafımıza fatura kesildiği taktirde iade kabul edilmektedir.

Fatura Ve Tslim Tarihi 14 Günü ( 14 ) Aşan Siparişlerde Kargo Ücreti Alıcıya Aittir.

Ancak anlaşmamız olmayan diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir.
14 günü aşan bildirimlerde iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

İadeniz cimenelektrik.com ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır.

İadeniz onaylandığında ürün tutarı, irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 3-7 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve cimenelektrik.com bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerinize ait ürün tutarının tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli olarak kredi kartınıza ödenecektir.
Fatura Ve Tslim Tarihi 14 Günü ( 14 ) Aşan Siparişlerde Kargo Ücreti Müteriye Aittir.
Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden cimenelektrik.com sorumluluk kabul etmemektedir.

Ayrıntılı bilgi için 0344 413 03 09 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ?

·         Sadece Kırık ambalajı bozulmuş ve kullanılmış ürünler.

·         Belirtilen sürenin aşılması durumunda ise iade işlemleri gerçekleşmemektedir.

·         Tek kullanımlık ürünler hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

·         Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ve programlar DVD, VCD, CD ve kasetler, kırtasiye malzemeleri ambalajı ve ürün koruma bandının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

1 ALANA 1 BEDAVA KAMPANYASINDA DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

 

KUSURLU ÜRÜN İADELERİ

cimenelektrik.com dan kaynaklanan yanlış ürün ve yanlış renk vb. gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisin de cimenelektrik.com Müşteri Hizmetleri 0344 413 03 09 ile temasa geçerek kargo ücreti ödemeden iade yapabilirsiniz.

Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli geri ödenmektedir. Bunun dışında, beğenmeme, cayma hakkını kullanması durumunda sadece ürün bedeli iade edilir.

İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

Tüketici Kanunun da yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir.

Üründeki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğiniz de ise bu süre 30 güne dek uzamaktadır.

İade ve değişim amaçlı ürün gönderimi yapılırken anlaşmalı kargo firmalarıyla kargo ücreti ödeyerek gönderim yapabilirsiniz.

Anlaşmamız olmayan kargo firmalarıyla gönderilen iadenin kargo ücreti göndericiye aittir.

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR? İadeniz cimenelektrik.com ilgili birimlerine ulaştığında, tarafınıza dönüş yapılarak iade tutarınız cimenelektrik.com hesabınıza yüklenerek işleminiz gerçekleştirilmektedir.

cimenelektrik.com dan almış olduğunuz ürünlerin değişim ve iade kargoları alıcıya aittir.

Bu internet sitesi cimenelektrik.com kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir.

cimenelektrik.com bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

cimenelektrik.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, cimenelektrik.com markası ve diğer markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.

İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. cimenelektrik.com burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

cimenelektrik.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı