KREDİ KARTI İLE ÖDEME 

Cimenelektrik.com, Üyelerine sunduğu en büyük kolaylık olan Kredi Kartı ile Online Ödeme Sistemi sayesinde, Müşterilerimiz ödemelerini Güvenli Ödeme Sayfasında gerçekleştirirler. 

Cimenelektrik.com hiç bir şekilde Kredi Kartı bilgilerine ulaşamaz. Çünkü tüm işlemler Cimenelektrik.com sisteminin dışında gerçekleşir. GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ sayesinde yapılan tüm işlemler son derece güvenlidir. 

Güvenli Ödeme Sistemi ile müşteri arasında gidip gelen bilgilerin güvenliği, SSL (Secure Socket Layer) adı verilen bir katman tarafından sağlanmaktadır. SSL güvenlik sertifikalarının iki farklı amacı vardır. 

Bunlardan birisi SSL fonksiyonunu kullanarak iki nokta arasında güvenli veri iletişimi sağlamak, diğeri ise web sitesinin kabul edilmiş bir otoriteye tescil ettirilmesidir yani ziyaretçinin site üzerinde işlem yaparken güven duyması için sitenin ve sahibinin kayıtlı olduğunun gösterilmesidir. 

Cimenelektrik.com, sipariş işlemleri sırasında 256 Bit SSL güvenlik alanı içindedir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. 

3. Kişilerle kart bilgilerinin paylaşılmaz, bu durum kesinlikle söz konusu bile değildir.

256 Bit SSL sertifikalı Ödeme Sistemimizde, Kredi Kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası kaydedilmemektedir ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafında kart bilgilerinize erişilememektedir. Siz, kredi kartı bilgilerinizi girip siparişinizi onayladığınız anda,? kart bilgileriniz bankanız ve sizin aranızda kurulan köprü vasıtası ile bankanıza şifrelenerek iletilir. 

Eğer kart bilgileriniz geçerli ise, bize sadece bilgilerinizin onaylandığına dair mesaj gelir. Bu sayede kredi kartı bilgilerinizin başka birilerinin eline geçme ihtimali ortadan kalkmış olur. Kredi kartı bilgilerinizi Cimenelektrik.com operatörlerinin dahi görmesi mümkün değildir. 

Sitemizden güvenle alışveriş yapabilir, kaliteli hizmetin ve internetten alışverişin kolaylığını yaşayabilirsiniz. 

Güvenlik ve alışveriş hakkında merak ettiklerinizi info@cimenelektrik.com adresine yazabilir, ya da (0344) 413 03 09 no’lu telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. 

Gelişmiş TrustSafe PRO teknolojisi! 

Positive SSL TrustSafe PRO Security Solutions web tarayıcınızın güvenli veri alışverişini gösteren “KİLİT”? simgesini aktifleştirerek, çevrimiçi ziyaretçilerimizin kredi kartı bilgileri gibi gizli bilgileriyle güvenli bir şekilde sitemiz üzerinden işlem yapabilmelerini sağlar. 

ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN KORUNMASI VE GİZLİLİĞİ 

Cimenelektrik.com üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgilerini hiçbir isim altında, hiçbir nedenle açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz. Cimenelektrik.com üye  müşterilerinin e-posta adreslerini, kendilerine Cimenelektrik.com ile ilgili kampanya ve ürün haberleri göndermek için kullanmaktadır. Eğer bizden bu şekilde e-posta almak istemezseniz info@Cimenelektrik.com adresine e-mail atarak müşteri hizmetleri sorumlularımıza haber verebilirsiniz. 

Cimenelektrik.com, e-posta adresleri ve diğer kişisel bilgiler haricindeki genel site kullanımı ve alışverişle ilgili bilgileri, kendi sunduğu hizmetleri geliştirmek, ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli hale getirmek, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek ve analiz etmek amacıyla kullanabilir. 

Cevaplanması üyenin isteğine bağlı olan anket sorularına verilen yanıtlar da yukarıdaki iş prensipleri çerçevesinde kullanılmaktadır. 

Cimenelektrik.com’ da güvenliğiniz için verilen siparişlerin ödeme, fatura, teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir birim bulunmaktadır. Bu nedenle, Cimenelektrik.com'dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir. 

Siparişlerinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı yazmayınız. 

E-postalarda yer alan bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülme olasılığı bulunmaktadır. Cimenelektrik.com, e-postalarda aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez. Kredi kartı numarasının bildirilmesini gerektiren durumlarda lütfen  0533 650 21 93 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri Servisimiz ile iletişim kurunuz. 

İletişim Adresi: Kümbet Mahallesi Hacıesat Efendi Caddesi No:19 Elbistan/Kahramanmaraş

İletişim Telefon: (0344) 413 03 09
Fax:(0344) 413 0310

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4